تبلیغات
در آغوش محبت خداوند - وای بر هتاکین !!! و وای بر سکوت کنندگان

خوشا آنان که در زمین گمنامند ولی در نزد آسمانیان معروف.


Admin Logo
themebox Logo

کد متحرک کردن عنوان وب

وای بر هتاکین !!!

و وای بر سکوت کنندگان !!!

 

با انتشار کیلیپ هتک حرمت و پاره کردن قرآن و کتب ادعیه در شهر اصفهان، به نظر می رسد پروژه دشمنان اسلام وارد فاز جدیدی شده لذا بهتر است دستگاه های مربوطه هر چه سریع تر با بررسی این مسأله و شناسایی افراد موهن، آنان را محاکمه و مجازات کنند تا جلوی تکرار چنین رفتارهای گرفته شود

انتشار کیلیپی جدید از هتک حرمت وقیحانه دشمنان اسلام در شهر اصفهان، نشان می دهد پروژه ای که «شاهین نجفی» و آهنگ توهین آمیز وی بخشی از آن را تشکیل می داد، همچنان ادامه دارد و وارد فاز جدیدی شده است.

گفتنی است این پروژه از سال گذشته با راه اندازی صفحه ای در سایت فیسبوک با نام «کمپین یادآوری............» آغاز شد. در ادامه این پروژه تعداد زیادی طرح، کاریکاتور، جک و غیره علیه ائمه علیهم السلام در فضای مجازی و صفحات مختلف فیسبوک منتشر شد. با انتشار آهنگ توهین آمیز خواننده ایرانی مقیم آلمان «شاهین نجفی»، پروژه دشمنان اسلام وارد فاز جدیدی شد و پس از آن ده ها صفحه جدید در فضای مجازی برای مورد هتک حرمت قرار دادن ائمه علیهم السلام در فیسبوک راه اندازی شد.

اکنون با انتشار کیلیپ هتک حرمت و پاره کردن قرآن و کتب ادعیه در شهر اصفهان، به نظر می رسد پروژه دشمنان اسلام وارد فاز جدیدی شده لذا بهتر است دستگاه های مربوطه هر چه سریع تر با بررسی این مسأله و شناسایی افراد موهن، آنان را محاکمه و مجازات کنند تا جلوی تکرار چنین رفتارهای گرفته شود.

قابل ذکر است این کیلیپ در سایت یوتیوب با عنوان "پاره کردن قرآن امامزاده در اصفهان به دست یک اسلام ستیز" منتشر شده است. منتشر کنندگان این کیلیپ آهنگ توهین آمیز «شاهین نجفی» را برای صدای این کیلیپ انتخاب کرده اند. در این کیلیپ یک جوان اصفهان شبانه وارد امامزاده می شود و تعدادی از کتب ادعیه و قرآن را پاره کرده و سپس به مهر و دیگر اشیاء موجود در محل اهانت می کند.

تصویر چهره این فرد موهن به طور کامل و شفاف دیده می شود لذا دستگاه های مربوطه به راحتی می توانند او را شناسایی و با تحویل دادنش به دادگاه مورد محاکمه قرار دهند.

دوستان عزیز تا نابودی کامل دشمنان اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت(ع)

مبارزه را ادامه دهید.

" لطفا این مطلب را در وبلاگ خود قرار دهید تا اطلاع رسانی قوی صورت بگیرد. "  باتشکر

مطلب از وبلاگ:http://goleparpare88.blogsky.com/